فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران

فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : المپيك

تعداد صفحات :13

هدف از این پژوهش عبارت است از فراتحلیل مطالعات انجام گرفته در زمینه تاثیرتمرین ذهنی بر مهارتهای حرکتی در ایران. در این روش واحد تجزیه و تحلیل از مطالعه گرفته می شود نه از آزمودنی. روش مورد استفاده در این پژوهش فراتحلیل کمی مطالعات با استفاده از تکنیک کمی سازی اندازه اثر است. به منظور بررسی تاثیر تمرینات تلفیقی (ذهنی – جسمانی) و تمرینات جسمانی، همچنین تاثیر سطح مهارت در استفاده از تمرین ذهنی در تلفیق با تمرین جسمانی، 21 مطالعه در این زمینه شناسایی شدند که در 16 عدد از آنها قابلیت بررسی داشت و 71 اندازه اثر از این مطالعات به دست آمد. 95 درصد فرضیات از تحقیقات بررسی شده که به تبیین اثر تمرین جسمانی و 92 درصد فرضیات که به تبیین اثر تمرین تلفیقی پرداخته اند پیشرفت عملکرد بر اثر این تمرینات را نشان دادند. 56 درصد گزارشات تمرین تلفیقی را برتر از جسمانی و 44 درصد نیز عدم تفاوت معنادار بین دو نوع تمرین را گزارش کردند. نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل آماری اندازه اثرهای به دست آمده از مطالعات با استفاده از آزمون t مستقل بیانگر آن است که بین تمرین جسمانی و تمرین تلفیقی اختلاف معناداری وجود ندارد (P=0.91). این یافته ها نتایج فراتحلیلهای دیگر را که از برتری تمرین ذهنی در تلفیق با تمرین جسمانی حمایت نمی کنند تایید می کند. بین اندازه اثرهای گروههای ماهر و غیرماهر اختلاف معنادار مشاهده شد (P=0.01) که حاکی از برتری افراد ماهر در استفاده از تمرین ذهنی است. این نتایج موید یافته های تحقیقات قبلی است.

كلید واژه: تمرین ذهنی، فراتحلیل، مهارتهای حرکتی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word فرا تحلیل مطالعات انجام گرفته در حوزه تمرین ذهنی مهارتهای حرکتی در ایران

دانلود این فایل

ends