فایل word خواص مکانیکی آمیخته پلی پروپیلن بازیافتی با قیرهای دمیده و نرم

فایل word خواص مکانیکی آمیخته پلی پروپیلن بازیافتی با قیرهای دمیده و نرم

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word خواص مکانیکی آمیخته پلی پروپیلن بازیافتی با قیرهای دمیده و نرم دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word خواص مکانیکی آمیخته پلی پروپیلن بازیافتی با قیرهای دمیده و نرم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word خواص مکانیکی آمیخته پلی پروپیلن بازیافتی با قیرهای دمیده و نرم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word خواص مکانیکی آمیخته پلی پروپیلن بازیافتی با قیرهای دمیده و نرم :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و تكنولوژي پليمر (فارسي)

تعداد صفحات :16

در این پژوهش، برای اولین بار رفتار مکانیکی آمیخته قیر دمیده 110.10 (درجه نفوذ 10 دهم میلی متر و نقطه نرمی 110oC) در مقابل افزایش رزین ها، قیر 60.70 (درجه نفوذ 60 تا 70 دهم میلی متر) و پلیمر تک نظم پلی پروپیلن (iPP) بازیافتی مورد بررسی قرار گرفت. بررسی نتایج نشان می دهد که نه تنها مدول مخلوط قیرها با آسفالتن ها رفتار غیرخطی دارند. بلکه برخلاف انتظار در برخی نقاط پیک هایی نیز مشاهده می شوند. در ضمن در غیاب iPP، پیدایش رفتارهای غیرمنتظره مربوط به برهم کنش های بین آسفالتن ها در شرایط و غلظت های مختلف است و کاملا تحت تاثیر نوع و غلظت قیرهایی با نقطه نرمی کمتر و روان کننده هایی هم چون H.V.S (heavy vacuum slops) است. همچنین مشخص شد، آسفالتن ها در انتهای عبور از حالت گذار (مرز انحلال پذیری) به طور ناگهانی برهم کنش های نسبتا قوی تری با یک دیگر برقرار می کنند و به ازای افزایش 5 درصد H.V.S، حالت گذار در 15 درصد قیر دمیده بیشتر اتفاق می افتد. از ارتباط این رفتارها با انرژی هم چسبی، طول همبستگی بین آسفالتن ها و تغییراتی که طی اختلاط با رزین ها و قیرهای نرم تر به وجود می آید، می توان رفتارهای بعدی را نیز پیش بینی کرد. افزایش غلظت های کم iPP به مخلوط های قیری در غلظت های زیاد آسفالتن ها، شبکه مجزای آسفالتنی را ایجاد می کند که مدول رزین را افزایش می دهد. در غلظت های زیاد iPP و درصدهای کم آسفالتن ها پدیده به هم پیوستگی در هم نفوذی موجب ایجاد ساختارهای حد واسط می شود که شیب تغییرات مدول آمیزه ها را کاهش می دهد. در نهایت مشاهده شد که افزایش iPP مدول آمیزه ها را افزایش داده و موجب بهبود مقاومت کشسانی آمیزه ها می شود.

كلید واژه: پلی پروپیلن بازیافتی، آمیخته، خواص مکانیکی، آسفالتن، به هم پیوستگی درهم نفوذی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت فایل word خواص مکانیکی آمیخته پلی پروپیلن بازیافتی با قیرهای دمیده و نرم وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فایل word خواص مکانیکی آمیخته پلی پروپیلن بازیافتی با قیرهای دمیده و نرم

دانلود این فایل

ends