فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی

فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشنامه علوم سياسي

تعداد صفحات :29

تاكنون از منظرهای گوناگونی به مساله هویت نگریسته شده و جنبه های مختلف آن از توضیح و تبیین گرفته تا بررسی رابطه آن با متغیرهای دیگر و بالعكس مورد بررسی و كنكاش قرار گرفته است. اما دیدگاه های جدید در حوزه های مختلف علوم اجتماعی، به طرح مسایلی پرداخته اند كه تجدید نظر اساسی در همه علوم و مفاهیم را سبب گشته اند. از جمله این نوآوری ها در دهه های اخیر، بررسی رابطه میان معرفت با مفاهیمی چون قدرت است كه خود زمینه ساز طرح مسایل مختلفی گردیده كه می توان از آن به «انقلاب شناختی» تعبیر نمود. طرح مسایل جدید در حوزه معرفت، گرچه تاثیر خویش را بر شاخه های مختلف دانش می گذارد اما می توان از چنین دستاوردی در خصوص هویت نیز استفاده نمود و به یكی از معماهای آن یعنی نحوه ظهور هویت در شكل واحد و یكپارچه و یا چندگانه و متكثر پرداخت. در این باره گرچه نمی توان پاسخ صریحی ارایه نمود اما رابطه میان معرفت یا ساختار دانش با هویت، زمینه ساز اصلی ظهور هویت در اشكال فوق بوده كه بررسی آن با توجه به دیدگاه های جدید ممكن خواهد بود.

كلید واژه: هویت، معرفت، قدرت، گفتمان اقتدارگرا، گفتمان توتالیتر، گفتمان دمكراتیك

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word معرفت و قدرت: هویت یگانه و یا چند گانگی هویتی

دانلود این فایل

ends