فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان – ساحل بندر گز

فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان - ساحل بندر گز

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان – ساحل بندر گز دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان – ساحل بندر گز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان – ساحل بندر گز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان – ساحل بندر گز :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : زيست شناسي ايران

تعداد صفحات :12

جهت بررسی اکولوژیکی و شناسایی گونه ای پرتاران خلیج گرگان (ساحل بندر گز)، در سال 1383 نمونه برداریهایی بصورت فصلی در اعماق 1، 2 و3 متری صورت گرفت. در طول دوره بررسی سه گونه کرم پرتار بدست آمد که گونه Streblospio gynobranchiata برای اولین بار در دریای خزر دیده شد. نتایج آنالیز واریانس یکطرفه نشان داد (p<0.05) که این گونه می تواند در تمامی اعماق و در همه فصول سال گونه غالب پرتاران منطقه باشد. بررسی تغییرات سالانه زی توده و تراکم پرتاران نشان می دهد که در همه اعماق بیشترین زیر توده در بهار و كمترین در زمستان است. همچنین بیشترین تراكم در عمق یک متری در بهار، دو متری در پاییز و سه متری در تابستان می باشد و كمترین تراكم در همه اعماق در زمستان دیده می شود. بیشترین شاخص تنوع و یکنواختی گونه ای در بهار و کمترین در زمستان است و بیشترین شاخص غالبیت در زمستان و کمترین در بهار دیده می شود.

كلید واژه: بررسی اکولوژیکی، شناسایی گونه ای، پرتاران، خلیج گرگان، ایران

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان – ساحل بندر گز وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان – ساحل بندر گز شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word بررسی اکولوژیکی و تغییرات سالانه جمعیت پرتاران خلیج گرگان – ساحل بندر گز

دانلود این فایل

ends