فایل word بررسی نیاز کودی و بذر اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم استان لرستان

فایل word بررسی نیاز کودی و بذر اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم استان لرستان

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word بررسی نیاز کودی و بذر اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم استان لرستان دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی نیاز کودی و بذر اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم استان لرستان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word بررسی نیاز کودی و بذر اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم استان لرستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word بررسی نیاز کودی و بذر اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم استان لرستان :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات مرتع و بيابان ايران

تعداد صفحات :18

به منظور تعیین بهترین میزان بذر و كود در كشت دیم اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم، آزمایشی با مقادیر 30، 40 و 50 كیلوگرم بذر و 30، 40، 50 و 60 كیلوگرم كود فسفات آمونیوم در هكتار و در قالب یك طرح بلوكهای كامل تصادفی به صورت اسپیلیت پلات در 3 تكرار در ایستگاه دوراهی دورود واقع در 65 كیلومتری شمال شرق خرم آباد، مركز استان لرستان به مدت 3 سال از سال 1373 تا 1375 به اجرا درآمد.پس از تعیین درصد خلوص و قوه نامیه بذرها، كاشت در 8 ردیف به طول 5 متر با فواصل 40 سانتیمتری و به عمق تقریبی 5-3 سانتیمتر در اوایل آذرماه سال 1372 صورت گرفت. در طول رشد مراقبتهای زراعی شامل وجین و مبارزه شیمیایی با آفات برگخوار انجام شد. برداشت در هر سال در نیمه اول خرداد پس از حذف حاشیه ها انجام و عملكرد پس از خشك كردن علوفه در هوای آزاد تعیین گردید.نتایج بدست آمده با استفاده از نرم افزار MSTATC و آزمون دانكن مورد تجزیه و تحلیل آماری قرار گرفت و اثرات متقابل تیمارها بررسی شد. در نتیجه میزان 40 كیلوگرم بذر و 50 كیلوگرم كود فسفات آمونیوم با متوسط 1433 كیلوگرم در هكتار علوفه خشك بیشترین عملكرد را داشته و به عنوان بهترین تركیب شناخته شد.

كلید واژه: كود، بذر، اسپرس (Onobrychis sativa)، شرایط دیم، عملكرد علوفه خشك لرستان

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل فایل word بررسی نیاز کودی و بذر اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم استان لرستان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل فایل word بررسی نیاز کودی و بذر اسپرس (Onobrychis sativa) در شرایط دیم استان لرستان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل

ends