فایل word تحلیل پراکندگی پرتوهای X تشدید یافته در لبه K ی Mn در Nd

فایل word تحلیل پراکندگی پرتوهای X تشدید یافته در لبه K ی Mn در Nd

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word تحلیل پراکندگی پرتوهای X تشدید یافته در لبه K ی Mn در Nd دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word تحلیل پراکندگی پرتوهای X تشدید یافته در لبه K ی Mn در Nd کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word تحلیل پراکندگی پرتوهای X تشدید یافته در لبه K ی Mn در Nd،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word تحلیل پراکندگی پرتوهای X تشدید یافته در لبه K ی Mn در Nd :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش فيزيک ايران

تعداد صفحات :12

مطالعه بر روی پدیده هایی چون نظم بار، اسپین و اربیتال در منگنایتها در سالهای اخیر توجه بسیار زیادی را به خود جلب كرده است. با استفاده از سینكروترونهای امروزی مطالعه این پدیده ها امكان پذیر شده است. چرا كه به وسیله آنها می توان پرتو x با شار فوتونی بالا، انرژی و قطبیدگی دلخواه تولید كرد. در این مقاله با محاسبه فاكتور پراكندگی، شدت قله های ناشی از نظم اربیتال و بار در تركیب Nd0/5 Sr0/5 MnO3 با توجه به ساختار آن و مدلی كه معرفی گردیده است، محاسبه شده است. سپس وابستگی شدت این قله ها به انرژی فوتون فرودی و دوران نمونه حول بردار پراكندگی مورد بررسی قرار گرفته است.

كلید واژه: نظم بار، نظم اربیتال، منگنایت، پراكندگی اشعه x تشدید یافته

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل فایل word تحلیل پراکندگی پرتوهای X تشدید یافته در لبه K ی Mn در Nd با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل فایل word تحلیل پراکندگی پرتوهای X تشدید یافته در لبه K ی Mn در Nd دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل

ends