فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون 10MeV

فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون  10MeV

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون 10MeV دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون 10MeV کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون 10MeV،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون 10MeV :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله علوم و فنون هسته اي

تعداد صفحات :9

ادویه، روزمره به مقدار قابل ملاحظه ای در صنایع غذایی مصرف می شود. این مواد آلودگی میكروبی بالایی دارند. این آلودگی علاوه بر ایجاد فساد در محصول، باعث به خطر افتادن سلامت مصرف كنندگان نیز می گردد. پرتودهی یكی از موثرترین روشهای میكروب زدایی ادویه است. در این كار پژوهشی دز لازم برای كاستن بار میكروبی ادویه مختلف به وسیله پرتودهی با باریكه الكترون تعیین شد. نمونه های ادویه از جمله زردچوبه، فلفل سیاه، پودر سیـر، پودر پیاز، آویشن و ادویه در بسته های 10 گرمی بسته بندی و با دزهای 10-0 كیلوگری پرتوهای الكترونی 10MeV پرتودهی شدند. پس از پرتودهی، شمارش كلی میكروبی این نمونه ها به روش مخلوط كردن نمونه با محیط كشت انجام گرفت. میزان آلودگی باكتریایی اولیه این مواد از 102×1.8 تا 103×7.2 در گرم متغیر بود. نمودارهای تغییرات تعداد ریزسازواره ها بر حسب مقدار دز جذبی برای هر یك از این مواد جداگانه ترسیم و با تعیین ارزش D10 جمعیت میكروبی هر ماده، كمترین مقدار دز لازم برای كاستن بار میكروبی آنها تا حد مطلوب تعیین شد..

كلید واژه: ادویه، تابش دهی مواد غذایی، كاهش آلودگی میكروبی، باریكه الكترون

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون 10MeV وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون 10MeV شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word کاستن آلودگی های میکروبی ادویه به وسیله پرتودهی با باریکه الکترون 10MeV

دانلود این فایل

ends