فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران

فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش در علوم ورزشي

تعداد صفحات :21

بخش اعظم اهداف تعلیم و تربیت از طریق شركت دانش آموزان در فعالیت های ورزشی و حركتی قابل تحقق است. تربیت بدنی به عنوان یكی از شاخه های اصلی تعلیم و تربیت نقش مهمی در فرایند رشد جسمانی و روانی فراگیران ایفا می نماید و یكی از دروس اصلی در بسیاری از كشورهاست و برنامه های درسی آن همواره بازنگری و اصلاح می شود.رویكرد استراتژیك برای تدوین برنامه های درسی یكی از رویكردهایی است كه بیشتر برنامه های درسی تربیت بدنی به سوی آن گرایش پیدا كرده است، بر این اساس به مطالعه و بررسی اسناد و مدارك برنامه های درسی برخی از كشورها و مبانی نظری برنامه درسی تربیت بدنی تلاش گردید الگوی مطلوب برای درس تربیت بدنی با رویكرد برنامه ریزی استراتژیك طراحی گردد. در این رویكرد توجه به چشم انداز، بیانه ماموریت و اصول حاكم بر برنامه درسی از نكات برجسته آن می باشد كه عناصر برنامه درسی بر اساس رویكرد فراگیر محوری و توجه به علایق و نیازهای دانش آموزان شكل گرفته است. این الگو با تلفیق حوزه های مرتبط با برنامه درسی، عناصر راهبردی و عناصر اساسی برنامه درسی تربیت بدنی، هماهنگی این درس را در نظام آموزشی افزایش داده كه در صورت اجرا بسیاری از اهداف تربیت بدنی در مدارس تحقق خواهد یافت. برای اعتبار بخشی الگوی پیشنهادی از نظرات كارشناسان تربیت بدنی و برنامه ریزی درسی استفاده شده كه درصد بالایی از نمونه آماری الگوی مذكور را تایید نموده اند.

كلید واژه: برنامه درسی تربیت بدنی، الگوهای برنامه درسی، طراحی برنامه درسی، اعتباربخشی، دوره ابتدایی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word طراحی و اعتباربخشی الگوی مطلوب برنامه درسی تربیت بدنی دوره ابتدایی ایران

دانلود این فایل

ends