فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه

فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم كشاورزي ايران

تعداد صفحات :10

سیب درختی مهمترین محصول باغی شهرستان ارومیه می باشد. صرفه جویی در هزینه های تولید این محصول می تواند سودآوری تولید آن را افزایش دهد. بر اساس تئوری و همچنین شواهد مربوط به مطالعات تجربی گذشته در زمینه فعالیت های مختلف تولید کشاورزی، ممکن است مقیاس و اندازه فعالیت تولیدی تاثیر مهمی روی هزینه های تولید داشته باشد که بررسی آن هدف این تحقیق در منطقه نازلوی شهرستان ارومیه در مورد تولید سیب بوده است. با انتخاب نمونه ای از باغداران با روش تصادفی طبقه بندی شده مجموعا 188 باغدار انتخاب شدند؛ و با تکمیل پرسشنامه از طریق مصاحبه با باغداران داده های لازم جمع آوری شد. نتایج تحلیل آماری با استفاده از روش رگرسیون و نرم افزار SPSS نشان داد که در دامنه وسیعی از وسعت زمین باغهای موجود و درآمد آنها رابطه معکوس بین هزینه های تولید و وسعت زمین باغ و درآمد باغ وجود داشته است. نتایج این تحقیق نشانگر آن است که باغهای با وسعت حدود 2.5 هکتار کمترین هزینه در هکتار و کمترین هزینه برای هر واحد درآمد را داشته اند. با توجه به اینکه اکثر باغهای سیب در منطقه مورد مطالعه وسعتی کمتر از 5.2 هکتار دارند ادغام باغهای کوچک، که منجر به گسترش مقیاس و اندازه فعالیت های تولیدی باغهای سیب می شود می تواند باعث صرفه جویی هایی در هزینه های تولید سیب شده و بالنتیجه باعث افزایش سود آوری تولید سیب شود .

كلید واژه: ارومیه، سیب، مقیاس و اندازه تولید، هزینه های تولید

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word رابطه هزینه های تولید با مقیاس و اندازه فعالیت تولید سیب در ارومیه

دانلود این فایل

ends