فایل word بررسی علل ورشکستگی صنایع غیردولتی شهر اهواز به کمک الگوی نرخ شکست رقیب (توزیع جزیی)

فایل word بررسی علل ورشکستگی صنایع غیردولتی شهر اهواز به کمک الگوی نرخ شکست رقیب (توزیع جزیی)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word بررسی علل ورشکستگی صنایع غیردولتی شهر اهواز به کمک الگوی نرخ شکست رقیب (توزیع جزیی) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی علل ورشکستگی صنایع غیردولتی شهر اهواز به کمک الگوی نرخ شکست رقیب (توزیع جزیی) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word بررسی علل ورشکستگی صنایع غیردولتی شهر اهواز به کمک الگوی نرخ شکست رقیب (توزیع جزیی)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word بررسی علل ورشکستگی صنایع غیردولتی شهر اهواز به کمک الگوی نرخ شکست رقیب (توزیع جزیی) :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله علوم دانشگاه شهيد چمران

تعداد صفحات :16

صنایع غیردولتی به دلیل محدودیت سرمایه، نیروی انسانی متخصص و كارآمد و همچنین عدم حمایت مستقیم دولت در مقایسه با واحدهای بزرگ تولیدی (دولتی) با سرعت بیشتری در آستانه ورشكستگی قرار می گیرند. در نتیجه به لحاظ جایگاهی كه رشد صنعت در بهبود وضعیت اقتصادی ایفا می كند، ضروری است موانع و مشكلاتی كه باعث كند و یا حتی توقف روند تولیدات صنایع غیردولتی می شوند، را بررسی نمود. اطلاعات مورد نیاز به منظور شناسایی ورشكستگی های مختلف واحدها و یافتن عوامل موثر بر هر یك از انواع ورشكستگی، از میان اطلاعات موجود در سازمان صنایع و داده های تولید شده از طریق توزیع پرسش نامه ها میان مدیران واحدهای صنعتی، به دست آمد. مقطع زمانی مورد مطالعه، بدو تاسیس سازمان صنایع و معادن استان خوزستان تا پایان مهرماهم سال 81 می باشد، طی این مدت از میان كل واحدهای صنعتی غیردولتی به بهره برداری رسیده شهر اهواز نمونه ای به حجم 206 واحد به روش نمونه گیری متناسب و انتخاب كنترل شده به دست آمد. تحلیل اطلاعات جمع آوری شده به كمك الگوی آماری نرخ شكست رقیب صورت می گیرد. در این مطالعه، الگوی خطرهای متناسب كاكس را به روش رگرسیونی به داده های جمع آوری شده برازش می دهیم. مشكلات مالی، مدیریتی و كاهش فروش عللی هستند كه به عنوان عوامل شكست در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته اند.

كلید واژه: نوع شكست، الگوی نرخ شكست رقیب، الگوی خطرهای متناسب كاكس، الگوی توزیع جزیی خطر، صنایع

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل فایل word بررسی علل ورشکستگی صنایع غیردولتی شهر اهواز به کمک الگوی نرخ شکست رقیب (توزیع جزیی) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

فایل word بررسی علل ورشکستگی صنایع غیردولتی شهر اهواز به کمک الگوی نرخ شکست رقیب (توزیع جزیی)

دانلود این فایل

ends