فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان

فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بيماريهاي گياهي

تعداد صفحات :24

به منظور شناسایی نماتودهای انگل گیاهی (راسته Tylenchida) درختان میوه منطقه زنجان، طی سالهای 1380 و 1381، تعداد 100 نمونه خاك و ریشه از باغات منطقه جمع آوری گردید. پس از انتقال به آزمایشگاه، شستشوی خاك و ریشه ها، جداسازی نماتودها، تثبیت و انتقال آنها به گلیسرین با استفاده از روش دگریس (De Grisse 1969) انجام گرفت. سپس از نماتودهای جدا شده به تفكیك جنس، لام های میكروسكوپی دایمی و برش های لازم از قسمتهای مختلف بدن تهیه شد. پس از بررسی های میكروسكوپی، اندازه گیری های لازم و رسم تصاویر مورد نیاز، با استفاده از منابع و كلیدهای موجود به شناسایی گونه های جدا شده اقدام گردید. با بررسی های ریخت شناسی و ریخت سنجی كه روی گونه ها انجام گرفت، تعداد 17 گونه نماتود متعلق به 15 جنس شناسایی شد. در بین نمونه ها، گونه های Coslenchus assamensis و Paratylenchus nanus برای اولین بار از ایران و سایر گونه ها برای اولین بار از خاك اطراف ریشه های درختان میوه منطقه زنجان گزارش می شوند.

كلید واژه: نماتودهای انگل گیاهی، درختان میوه، زنجان

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word معرفی چند نماتود انگل گیاهی (راسته Tylenchida) از باغات میوه منطقه زنجان

دانلود این فایل

ends