فایل word اثر عمق کاشت و دوره غرقاب بر جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس (Cynanchum acutum)

فایل word اثر عمق کاشت و دوره غرقاب بر جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس (Cynanchum acutum)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word اثر عمق کاشت و دوره غرقاب بر جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس (Cynanchum acutum) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word اثر عمق کاشت و دوره غرقاب بر جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس (Cynanchum acutum) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word اثر عمق کاشت و دوره غرقاب بر جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس (Cynanchum acutum)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word اثر عمق کاشت و دوره غرقاب بر جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس (Cynanchum acutum) :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشهاي زراعي ايران

تعداد صفحات :12

اثر 13 عمق کاشت و 6 دوره غرقاب بر روی جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس تحت شرایط گلخانه بررسی شد. نتایج نشان داد که بذور کاتوس در عمق کمتر از 6 سانتی متر جوانه می زنند. بالاترین میزان جوانه زنی در هفته های اول، دوم، سوم و چهارم به ترتیب در عمق های 0.5، 1 و 1.5 سانتی متری بدست آمد. در پایان هفته چهارم در عمق 6.5 سانتی متری جوانه زنی به صفر رسید. با افزایش عمق کاشت، بذور به خواب ثانویه رفتند. افزایش دوره غرقاب، بر روی درصد جوانه زنی تاثیری نداشت. در حالی که وزن تر و طول هیپوکوتیل و ریشه چه تحت شرایط غرقاب نسبت به تیمار شاهد کاهش پیدا کرد. بذور در شرایط غرقاب به مدت 3 روز بیشترین وزن تر و پس از 21 روز غرقاب کمترین وزن تر را داشتند. طول هیپوکوتیل در صفر و 1 روز غرقاب، بالاترین میزان و در 14 روز غرقاب کمترین میزان خود را داشت. طول ریشه چه در صفر، 1، 3 و 7 روز غرقاب بالاترین و در روزهای 14 و 21 پس از غرقاب، کمترین مقدار را داشت.

كلید واژه: کاتوس، عمق کاشت، غرقاب، جوانه زنی و سبز شدن

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت فایل word اثر عمق کاشت و دوره غرقاب بر جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس (Cynanchum acutum) وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فایل word اثر عمق کاشت و دوره غرقاب بر جوانه زنی و سبز شدن علف هرز کاتوس (Cynanchum acutum)

دانلود این فایل

ends