فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی

فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آب و فاضلاب

تعداد صفحات :17

به منظور تولید زایدات کمتر در فرایند تصفیه فاضلاب و به خصوص کاهش لجن مازاد، منطقی است ک نرخ تولید این لجن در محل تصفیه به حداقل رسانده شود. دراین رابطه استفاده ازفیلترهای هوادهی شده مستغرق درتصفیه فاضلاب کاربرد روزافزونی پیدا کرده است و طی سال های اخیر فیلترهای مذکور به سبب ماهیت روش تصفیه شان کمک بسزایی در کاهش زایدات و متعاقب آن پایین آوردن هزینه ها نموده اند. در این فیلترها رشد توده بیولوژیکی نه تنها به صورت چسبیده بلکه به صورت معلق نیز انجام می گیرد، اما نرخ تولید لجن معلق و ارتباط آن با مشخصات فیزیکی فیلتر کمتر مورد توجه قرار گرفته است. در هر حال ملاک طراحی و به کارگیری فیلترهای مزبور میزان بارگذاری آلی بر واحد سطح یا واحد حجم محیط به کار رفته در آنهاست. در این مطالعه به منظور ارزیابی نرخ تولید لجن اضافی در این گونه فیلترها، چهار فیلتر با مشخصات فیزیکی و سطوح مخصوص مختلف با فاضلابی مصنوعی بر پایه پودر شیر خشک کم چربی، در زمان های ماند هیدرولیکی متفاوت مورد بارگذاری قرار گرفته اند. در این مطالعه نشان داده شده که افزایش سطح مخصوص فیلترها در ابتدا سبب افزایش کارآیی فیلتر شده و پس از آن قدرت فیلتر ثابت مانده و یا کاهش می یابد. نتایج نشان دادند که در کلیه فیلترها نرخ تولید لجن مازاد با کاهش زمان ماند هیدرولیکی افزایش یافته و در محیطی با تخلخل بالاتر با وجود پایین بودن کارآیی در حذف آلاینده محلول، زایدات کمتری تولید نموده است.

كلید واژه: فیلترهای هوادهی شده مستغرق، فیلترهای بیولوژیکی، تصفیه فاضلاب، تولید لجن اضافی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word عملکرد فیلترهای هوادهی شده مستغرق در تصفیه فاضلاب و تولید لجن مازاد بیولوژیکی

دانلود این فایل

ends