فایل word یک مطالعه موردی برای قیمت گذاری دانش فنی

فایل word یک مطالعه موردی برای قیمت گذاری دانش فنی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word یک مطالعه موردی برای قیمت گذاری دانش فنی دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word یک مطالعه موردی برای قیمت گذاری دانش فنی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word یک مطالعه موردی برای قیمت گذاری دانش فنی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word یک مطالعه موردی برای قیمت گذاری دانش فنی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشنامه بازرگاني

تعداد صفحات :26

ارزشیابی و قیمت‌ گذاری دانش فنی از جمله فعالیت‌ های دشوار می ‌باشد. پیچیدگی ‌های مرتبط با تكنولوژی و دانش فنی، بسیاری از بنگاه‌ های اقتصادی را از قیمت‌ گذاری علمی منصرف ساخته است. از سوی دیگر استفاده از روش ‌های معتبر علمی برای قیمت ‌گذاری، این بنگاه‌ ها را بر آن داشته است تا به منظور موفقیت بیشتر در تجاری سازی دانش فنی، از چنین روش‌هایی استفاده نمایند. در این مقاله با استفاده از یك رویكرد فیمابین، ابتدا ارزیابی دانش فنی توسط یك مدل سیستماتیك بعمل آمده سپس قیمت ‌گذاری بر اساس یك روش تجربی و ابتكاری ارائه می‌شود. در انتها نیز نتایج استفاده از این مدل در مورد چند دانش فنی در پژوهشگاه صنعت نفت ارایه می‌گردد.

كلید واژه: قیمت‌گذاری، ارزیابی و ارزشیابی دانش فنی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل فایل word یک مطالعه موردی برای قیمت گذاری دانش فنی روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

فایل word یک مطالعه موردی برای قیمت گذاری دانش فنی

دانلود این فایل

ends