فایل word بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیک تری اکسید به وسیله آزمون کامت خنثی

فایل word بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیک تری اکسید به وسیله آزمون کامت خنثی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیک تری اکسید به وسیله آزمون کامت خنثی دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیک تری اکسید به وسیله آزمون کامت خنثی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیک تری اکسید به وسیله آزمون کامت خنثی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیک تری اکسید به وسیله آزمون کامت خنثی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانشور

تعداد صفحات :10

هدف: بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیك تری اكسید به وسیله آزمون كامت یا الكتروفورز تك سلول بر روی ژل و قابلیت به كار گیری آزمون كامت خنثی به عنوان ابزاری برای شناسایی سریع سلول های آسیب دیده و آپوپتوتیك.مواد و روشها: در این تحقیق، رده سلولی NB4 در شرایط آزمایشگاهی تحت تاثیر دوزهای مختلف آرسنیك تری اكسید (0.1 – 3 µMoI-I ) قرار گرفت و پس از 24 ساعت، آزمون كامت خنثی بر روی نمونه های موجود انجام و نتایج آن، به منظور بررسی آسیب های وارد بر DNA طی فرایند آپوپتوز بررسی گردید. در این روش، سلول ها بعد از تیمار، ‌در میان لایه های آگارز قرار داده شدند و پس از انجام مرحله لیز، الكتروفورز بر روی آن ها انجام گردید. سلول های با میزان آسیب DNA پس از رنگ آمیزی با رنگ فلور سانت متصل شونده به DNA (برومید اتیدیوم) در زیر میكروسكپ فلورسانس، شكلی شبیه به ستاره دنباله دار ایجاد می كنند. فراوانی سلول های آپوپتونیك برای هر نمونه تعیین و با روش آزمون “تی” و من ویتنی مقایسه گردیدند.یافته ها: تیمار سلول های NB4 با آرسنیك تری اكسید (ATO) موجب القای آپوپتوز شده است. این اثر در عین حال كه وابسته به دوز و زمان تیمار است با P<0.01 با گروه كنترل برای تمام دوزهای مورد استفاده اختلاف معنا دار را نشان می دهد.نتیجه گیری: نتایج این تحقیق نشان می دهد آرسنیك تری اكسید از قابلیت بالایی برای القای آپوپتوز برخوردار است و نیز آزمون كامت خنثی یك روش كاربردی مناسب برای بررسی و ارزیابی آپوپتوز القا شده توسط داروها محسوب می شود.

كلید واژه: آرسنیك تری اكسید، رده سلولی NB4، آپوپتوز،‌ آزمون كامت خنثی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت فایل word بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیک تری اکسید به وسیله آزمون کامت خنثی وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فایل word بررسی القای آپوپتوز در رده سلولی NB4 تیمار شده با آرسنیک تری اکسید به وسیله آزمون کامت خنثی

دانلود این فایل

ends