فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی

فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش زبان هاي خارجي

تعداد صفحات :22

در زبان شناسی مقابله ای اعتقاد بر این است كه ساخت ها و الگوهای زبان مادری فراگیران، در روند یادگیری زبان خارجی اثر گذارند و منشا بسیاری از خطاهای زبانی به شمار می روند. از این رو آگاهی های حاصل از مقابله ساخت های دو زبان، به دست اندرکاران آموزش زبان خارجی و افرادی كه متون و مطالب درسی را تهیه می كنند كمك می كند تا هم بطور مستقیم و هم غیرمستقیم تفاوت های دو زبان را به فراگیران یادآور شوند و نسبت به خطاهای زبانی كه به طور ناخودآگاه مرتكب می شوند آگاه كنند. همچنین با استفاده از داده های حاصل از مقابله زبان ها معلمان زبانهای خارجی می توانند در تمرین هایی كه برای فراگیران در نظر می گیرند بر مشخصه های متفاوت زبان خارجی تاكید بگذارند تا فراگیران بر به كارگیری این مشخصه ها تسلط كافی پیدا كنند. در همین زمینه مقاله حاضر به مقایسه مشخصه های زبر زنجیری دو زبان فارسی و ژاپنی اختصاص دارد. در این پژوهش، نویسنده می كوشد بر اساس مراحل كار در زبان شناسی مقابله ای ابتدا مشخصه های زبرزنجیری را در زبانهای فارسی و ژاپنی توصیف كرده و سپس ضمن مقایسه آنها پیش بینی هایی را درباره مشكلات دانشجویان فارسی زبان در یادگیری تلفظ و گفتار زبان ژاپنی انجام دهد.

كلید واژه: مشخصه های زبرزنجیری، تكیه ، آهنگ، نواخت، مورا، وزن طبیعی گفتار

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word مقایسه مشخصه های زبر زنجیری در زبان های فارسی و ژاپنی

دانلود این فایل

ends