فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده

فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانشکده فني دانشگاه تهران

تعداد صفحات :13

در بسیاری از ساختمانهای بلند سهمی از بارهای جانبی توسط دیوار برشی تحمل می گردد. این دیوارها معمولا دارای بازشوهایی جهت دربها و پنجره ها می باشند. جهت بکارگیری عملکرد متقابل دیوارهای دو سمت بازشوها، آنها با تیر رابطی به هم وصل و دیوار برشی کوپل تشکیل می گردد. در بسیاری موارد ممكن است به علت کم بودن ارتفاع تیرهای رابط، سختی لازم جهت مقابله با بارهای جانبی ایجاد نشود. جهت افزایش توانایی دیوار تیرهایی با سختی زیاد در ترازهای ارتفاعی خاص افزوده می شود و تشکیل دیوار برشی كوپل سخت شده را می دهد. این دیوارها تحت اثر بارهای محوری ناشی از وزن قرار می گیرند و به علت ارتفاع زیاد شان، اثر نیروی محوری بر رفتار آنها تاثیرمی گذارد. در این مقاله یك فرمول بندی ساده جهت تعیین بار بحرانی دیوار برشی كوپل سخت شده، تحت اثر نیروهای گرانشی با استفاده از فرضیات محیط پیوسته پیشنهاد و مثالهایی با استفاده ازاین روش حل گردیده است. نتایج آن با نتایج حاصل از مدلسازی توسط نرم افزار ANSYS مقایسه و دقت و کارایی روش فوق نشان داده شده است. در ادامه اثرات سختی و تغییر موقعیت تیر سخت كننده در بار كمانشی گرانشی دیوار برشی كوپل سخت شده، مورد بررسی قرار گرفته است.

كلید واژه: بار كمانشی گرانشی، دیوار برشی كوپل سخت شده، روش انرژی، محیط پیوسته، تیر سخت‌ كننده

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word پایداری دیوار برشی کوپل سخت شده

دانلود این فایل

ends