فایل word بررسی امکان تجزیه فتوکاتالیستی فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2

فایل word بررسی امکان تجزیه فتوکاتالیستی فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word بررسی امکان تجزیه فتوکاتالیستی فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2 دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی امکان تجزیه فتوکاتالیستی فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2 کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word بررسی امکان تجزیه فتوکاتالیستی فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word بررسی امکان تجزیه فتوکاتالیستی فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2 :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آب و فاضلاب

تعداد صفحات :8

فنل یكی از تركیبات آروماتیك بوده كه به دلیل سمیت بالا و حضور آن در پسابهای صنایع، بایستی نسبت به حذف آن و جلوگیری از آلودگی آبهای پذیرنده اقدام نمود. در حال حاضر این تركیب با استفاده از فرآیندهای كربن فعال و بیولوژیكی حذف می شود. هدف اصلی در این تحقیق بررسی امكان تجزیه فتوكاتالیزوری فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2 و تبدیل آن به مواد پایدار نظیر آب و دی اكسیدكربن می باشد. در این تحقیق محلول فنل با غلظت 50 میلی گرم در لیتر در مراحل جداگانه در مجاورت هوا، اشعه فرابنفش و دی اكسید تیتانیوم و تركیبی از هر سه مورد فوق قرار گرفت و تاثیر زمان مجاورت، pH و مقدار دی اكسید تیتانیوم مورد بررسی قرار گرفت. نتایج حاصل از آزمایشها نشان داد كه در بین فرآیندهای مورد مطالعه حذف فنل، فرآیند تركیبی هوادهی، اشعه فرابنفش همراه با دی اكسید تیتانیوم دارای بالاترین راندمان نسبت به سایر فرآیندها می باشد. این نتایج همچنین نشان داد كه افزایش pH باعث افزایش راندمان حذف فنل می گردد. بالاترین راندمان، در pH برابر 11، زمان تماس نه ساعت تابش UV و 0.1 گرم دی اكسید تیتانیوم، در حدود 83 درصد به دست آمد. همچنین مشخص گردید كه راندمان حذف فنل بعد از سه ساعت در pH فوق تنها نه درصد كمتر می باشد. با توجه به امكان بازیافت دی اكسید تیتانیوم از فرآیند، هزینه پایین و راندمان نسبتا بالا، استفاده از روش فوق را می توان برای تصفیه پسابهای حاوی فنل توصیه نمود.

كلید واژه: فنل، اشعه UV، دی اكسید تیتانیوم، فتوكاتالیست

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت فایل word بررسی امکان تجزیه فتوکاتالیستی فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2 وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فایل word بررسی امکان تجزیه فتوکاتالیستی فنل با استفاده از فرآیند UV/TiO2

دانلود این فایل

ends