فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات

فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش فيزيک ايران

تعداد صفحات :13

دانه های مغناطیسی FeCo در اندازه های زیر میكرون با درصدهای مختلف كبالت در حضور میدانهای مغناطیسی رشد داده شده اند. پس از حذف یونهای اضافی و اكسیژن، عملیات گرمایی انجام گردیده و برخی از نمونه ها در بستر پلیمر در حضور میدان مغناطیسی جهت دار شدند. نتایج SEM، XRD و اندازه گیریهای مغناطیسی، وجود ناهمسانگردی مغناطیسی القایی در نمونه ها را تایید می كنند؛ به طوری كه برای نمونه Fe0.7 Co0.3 حضور میدان در ضمن رشد دانه ها، وادارندگی را از 820 Oe به 1600 Oe می رساند. اندازه گیری تغییرات زمانی مغناطش نمونه ها یك رابطه خطی بین ضریب پایداری مغناطیسی و وادارندگی را نشان می دهد. مغناطش پسماند نمونه های جهت دار به میزان %25 افزایش یافته است. بالا بردن وادارندگی محیط برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی مغناطیسی اطلاعات یك عامل اصلی است.

كلید واژه: وادارندگی، مغناطش پسماند، ناهمسانگردی مغناطیسی، دانه های تك حوزه، ضبط مغناطیسی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word خواص مغناطیسی نانو ذرات FeCo برای ذخیره سازی اطلاعات

دانلود این فایل

ends