فایل word مدل سازی شدت تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران

فایل word مدل سازی شدت تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word مدل سازی شدت تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word مدل سازی شدت تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word مدل سازی شدت تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word مدل سازی شدت تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشنامه حمل و نقل

تعداد صفحات :18

در این مقاله نتایج كاربرد اطلاعات گردآوری شده در مورد وقوع تصادفات موتورسیكلت در شهر تهران با هدف دستیابی به مدلی كه قادر به پیش بینی شدت تصادفات مزبور باشد ارایه شده است. روش مدل سازی مورد استفاده در این تحقیق، روش رگرسیون لاجستیك و یا جایگزین های آن شامل پرابیت و لاجیت دوگانه بوده است. ابتدا با استفاده از مدل عمومی پرابیت و تعریف یك متغیر كه دارای چهار درجه و نشان دهنده شدت تصادف بوده است. متغیرهای مستقل قابل در نظر گرفتن در مدل، با استفاده از نتیجه آزمون آماری wald انتخاب شده اند.در مرحله بعد، متغیر شدت به یك متغیر دوگانه تبدیل شده و با بهره گیری از تركیب های مختلف متغیرهای مستقل غیروابسته، مدل های مختلف شدت تصادف از روش لاجیت دوگانه به دست آمده اند.در این تحقیق اصول مدل سازی به روش رگرسیون لاجستیك تشریح شده و روش های جایگزین آن نیز مورد بررسی مقایسه ای قرار گرفته و به بررسی اثر متغیرهای مستقل مختلف، بر شدت تصادف پرداخته شده است. بررسی اثر متغیرها بر شدت، با استفاده از پارامتر شانس احتمال ارزیابی شده كه براساس آن، نا مشخص بودن مشخصات گواهینامه، وقوع تصادف بین ساعت 4 تا 6 صبح، دخیل بودن مینی بوس یا اتوبوس، وقوع تصادف در بزرگراه یا كمربندی، برخورد با وسایل نقلیه سنگین، وجود مانع دید، وقوع تصادف بین ساعت 24 تا 2 بامداد و وجود نقص در علایم، عواملی بوده اند كه نقش عمده ای در افزایش شدت تصادفات داشته اند.

كلید واژه: تصادف، موتورسیكلت، شدت، مدل سازی، لاجستیك، پرابیت

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل فایل word مدل سازی شدت تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

فایل word مدل سازی شدت تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران

دانلود این فایل

ends