فایل word نقش تفریق ماگمایی و ذوب بخشی پوسته در تکوین سنگ های آتشفشانی اسیدی، جنوب دانسفهان

فایل word نقش تفریق ماگمایی و ذوب بخشی پوسته در تکوین سنگ های آتشفشانی اسیدی، جنوب دانسفهان

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word نقش تفریق ماگمایی و ذوب بخشی پوسته در تکوین سنگ های آتشفشانی اسیدی، جنوب دانسفهان دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word نقش تفریق ماگمایی و ذوب بخشی پوسته در تکوین سنگ های آتشفشانی اسیدی، جنوب دانسفهان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word نقش تفریق ماگمایی و ذوب بخشی پوسته در تکوین سنگ های آتشفشانی اسیدی، جنوب دانسفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word نقش تفریق ماگمایی و ذوب بخشی پوسته در تکوین سنگ های آتشفشانی اسیدی، جنوب دانسفهان :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم زمين

تعداد صفحات :8

ویژگی های زمین شیمیایی و سنگ نگاری سنگ های آتشفشانی اسیدی جنوب دانسفهان گویای آن است كه این سنگ ها محصول فرایندهای سنگ زادی متفاوتی هستند. فرایند اصلی كه در تكوین بیشتر این سنگ های اسیدی ایفای نقش كرده، تفریق ماگمایی از راه تبلور بخشی است. این دسته از سنگ ها، ریولیت هایی با ویژگی های زیر را شامل می‌ شوند 1- بافت آن ها پرفیری است. 2-دارای بی‌ هنجاری منفی Eu هستند و 3- همراه با افزایش Sio2، محتوی LILE در این سنگ ها كاهش و REE آن ها افزایش می ‌یابد. اندكی از سنگ های اسیدی این ناحیه ویژگی هایی را داراست كه گویای پدید آمدن از راه ذوب بخشی سنگ های پوسته بالایی است. این دسته از سنگ ها، ریولیت هایی را در بر می ‌گیرد كه دارای این مشخصات است: -1 بافت آن ها شیشه‌ای یا پرلیتی است، 2- فاقد بی‌ هنجاری منفی Eu هستند، 3- دارای بالاترین نسبت های LILE/REE و LREE/HREE در میان سنگ های اسیدی است.

كلید واژه: ماگما، تبلور، ذوب، پوسته، سنگ های آتشفشانی اسیدی، زمین شیمی، دانسفهان

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل فایل word نقش تفریق ماگمایی و ذوب بخشی پوسته در تکوین سنگ های آتشفشانی اسیدی، جنوب دانسفهان روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

فایل word نقش تفریق ماگمایی و ذوب بخشی پوسته در تکوین سنگ های آتشفشانی اسیدی، جنوب دانسفهان

دانلود این فایل

ends