فایل word زمینه های سیاسی – اجتماعی قتل عمر

فایل word زمینه های سیاسی – اجتماعی قتل عمر

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word زمینه های سیاسی – اجتماعی قتل عمر دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word زمینه های سیاسی – اجتماعی قتل عمر کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word زمینه های سیاسی – اجتماعی قتل عمر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word زمینه های سیاسی – اجتماعی قتل عمر :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم انساني الزهرا

تعداد صفحات :24

خلیفه عمر به سال 23 (644 م) کشته شد و عثمان جانشین وی گردید. دلیل اصلی این رویداد ناخشنودی برخی بزرگان عرب از برنامه های اقتصادی خلیفه دوم بوده است. مطالعات انجام شده در این باره، به ویژه به زبان پارسی بسیار اندک است. برای روشن شدن این رویداد، سیاست های اقتصادی – اجتماعی عمر، به ویژه در مورد زمین، وصیت نامه وی، بهبود جایگاه اقتصادی اشراف پس از قتل خلیفه و حدس و گمان ها درباره این قتل باید بررسی گردد.

كلید واژه: فتوح، اشراف، زمین، خراج، طبیعیت سواد، وصیت نامه عمر، شورای شش نفره، وابستگی های قبیله ای

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت فایل word زمینه های سیاسی – اجتماعی قتل عمر وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فایل word زمینه های سیاسی – اجتماعی قتل عمر

دانلود این فایل

ends