فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان

فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بينا

تعداد صفحات :14

پی گیری و تجویز داروها بعد از جراحی آب مروارید در كودكان در مقایسه با بزرگسالان، طولانی تر و پیچیده تر است. هرچند كه برنامه پی گیری باید برای هر بیمار به صورت جداگانه و برحسب شرایط ویژه بیمار تنظیم شود ولی پی گیری نزدیك به هم در روزهای اول بعد از عمل و پی گیری دقیق و منظم در تمام طول زندگی، امری اساسی در تمام كودكانی است كه تحت عمل جراحی آب مروارید قرار می گیرند. از نكاتی كه بعد از جراحی آب مروارید در كودكان باید به آن توجه جدی مبذول داشت، تحت نظر داشتن كودك از لحاظ التهاب و كنترل آن است. استفاده طولانی مدت از انواع موضعی استروبیدها، داروهای NSAID و داروهای سیكلوپلژیك، درمان اصلی در این راستا می باشند ولی در بعضی موارد ممكن است نیاز به استفاده از استروییدها و داروهای NSAID سیستمیك نیز باشد. چشم عمل شده باید به طور منظم از لحاظ كدورت مدیا، ایجاد گلوكوم و هرگونه مشكل زودرس یا دیررس دیگر تحت نظر باشد. باید توجه داشت كه انجام جراحی آب مروارید، به صورت موفقیت آمیز با لنز یا بدون لنز داخل چشمی، گام نخست در بازیابی دید كودك می باشد. اصلاح به موقع عیوب انكساری و درمان تنبلی چشم و سایر عوارض احتمالی، نقشی اساسی در این زمینه دارند. همكاری كودك و والدین و مشورت با چشم پزشك كودكان، باعث تسهیل پی گیری و بهتر شدن نتایج خواهند شد.

كلید واژه:

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word درمان دارویی و پی گیری در جراحی آب مروارید کودکان

دانلود این فایل

ends