فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس

فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله پزشكي دانشگاه علوم پزشكي اروميه

تعداد صفحات :8

پیش زمینه و هدف: کاردیومیوپاتی تحدیدی در زمینه آمیلوییدوزیس اولیه (AL) بیماری نادری است که حداقل در زمان حیات بیمار کمتر تشخیص داده می شود. پیش آگهی بیماری بسیار بد بوده و سیر قهقرانی دارد. درمان های متعارف اکثرا کار ساز نیست. نگارنده طی هفت سال کار مداوم بالینی تنها دو مورد کاردیومیوپاتی تحدیدی ثابت شده در دو مرد جوان مشاهده کرده است که تنها در همین مورد بحث، وجود آمیلوییدروزیس اولیه به عنوان عامل بیماری مورد تایید قرار گرفت.شرح حال: بیمار مرد 31 ساله ای بود که با شکایت احساس پری در ناحیه فوقانی و راست شکم و تنگی نفس از 9 ماه قبل از فوت جهت معاینه مراجعه نموده بود. تمامی اقدامات تشخیصی غیر تهاجمی و تهاجمی قلبی وجود کاردیومیوپاتی تحدیدی را مطرح می نمود. بیوپسی کبد و مغز استخوان رسوب فیبریل های آمیلوییدی را تایید کردند. در نهایت بیمار با تابلوی نارسایی قلبی و کبدی فوت نمود.بحث و نتیجه گیری: گزارش های موردی بیماری کاردیومیوپاتی تحدیدی، در زمینه آمیلوییدوزیس اولیه، از کشورهای مختلف به ثبت رسیده که هر کدام خصوصیت منحصر به فرد خود را دارا می باشند.با توجه به اینکه این بیماری تقریبا علاج ناپذیر و عوامل مساعد کننده برای گرفتاری آن، ناشناخته است. ولی در بیمار مورد بحث یک خصوصیت بارز وجود داشت و آن سابقه طولانی مدت مصرف آمپول های ناندرولون و داروهای پروتیینه حاوی اسیدهای آمینه با مارک های تجاری خارجی در رابطه با ورزش بدن سازی به جهت رشد عضلانی بود که خود جای تامل دارد و می توان با جمع آوری اطلاعات مشابه از سایر مراکز احتمالا به یک نتیجه ویژه دست یافت.

كلید واژه: فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

فایل word کاردیو میوپاتی تحدیدی، آمیلوییدوزیس

دانلود این فایل

ends