فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار

فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بيماريهاي پوست

تعداد صفحات :5

بازال سل كارسینوما (BCC)، تومور بدخیم سلول های اپی تلیال است كه از سلول های مشابه با سلول های لایه بازال اپیدرم و ضمایم آن تشكیل شده است. نود و پنج درصد افراد مبتلا به BCC، 40 تا 79 سال سن دارند و افراد جوان تر به ندرت دچار آن می شوند. در این گزارش یك مورد از این بیماری روی چانه یك خانم 20 ساله با پوست نوع III گزارش می شود. به علت تیپیك نبودن ضایعه از نظر بالینی و سن شروع، تشخیص صحیح ضایعه تنها به وسیله امتحان بافت شناسی امكان پذیر بود.

كلید واژه: كارسیونما، سلول بازال، سرطان پوست

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word بازال سل کارسینوما در یک خانم جوان: معرفی یک بیمار

دانلود این فایل

ends