فایل word علل انگیزش معلمان دوره ابتدایی استان کردستان به تحصیل در آموزش عالی

فایل word علل انگیزش معلمان دوره ابتدایی استان کردستان به تحصیل در آموزش عالی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word علل انگیزش معلمان دوره ابتدایی استان کردستان به تحصیل در آموزش عالی دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word علل انگیزش معلمان دوره ابتدایی استان کردستان به تحصیل در آموزش عالی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word علل انگیزش معلمان دوره ابتدایی استان کردستان به تحصیل در آموزش عالی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word علل انگیزش معلمان دوره ابتدایی استان کردستان به تحصیل در آموزش عالی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش و برنامه ريزي در آموزش عالي

تعداد صفحات :30

با توجه به اینكه منابع انسانی ارزشمندترین منابعی هستند كه كشورهای درحال توسعه می‎توانند از آنها برای نیل به توسعه بهره ببرند، لازم است كه این جوامع در خصوص آموزش نیروی انسانی برنامه‎ریزی كنند. دانشگاهها بهترین مراكزی هستند كه در هر كشور به تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جامعه می‎پردازند. سازمانهای آموزش و پرورش می‎توانند با همكاری دانشگاهها نیروی انسانی مورد نیاز خود را تامین كنند. هدف از ارایه این مقاله آشنایی با علل گرایش معلمان دوره‎ ابتدایی استان كردستان به تحصیل در دور‎ه‎ های آموزش عالی و ترتیب اولویت آنهاست.
روش تحقیق پیمایشی و برای جمع‎آوری اطلاعات از یك پرسشنامه محقق ساخته استفاده شده است. جامعه آماری شامل كلیه معلمان دوره ابتدایی استان كردستان است كه در مراكز آموزش عالی به تحصیل مشغول هستند. با استفاده از روش نمونه ‎گیری تصادفی طبقه‎ای 260 نفر شامل 93 نفر زن و 167 نفر مرد انتخاب شدند كه با ارسال پرسشنامه، اطلاعات از آنها جمع آوری شد.
برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از آزمون t ، تجزیه و تحلیل رگرسیون چند متغیری و تحلیل واریانس استفاده شد. نتایج نشان داد كه نیاز به ارتقای پایگاه اجتماعی (B=1.195)، نیاز به افزایش توانایی كاربرد دانش و مهارتهای شغلی(B=0.546)، تمایل به تدریس در دوره‎های بالاتر تحصیلی (B=-0.346) و تمایل به احراز مشاغل بالاتر و مهم‎تر(B=-0502) بیشترین تاثیر را در گرایش معلمان دوره ابتدایی استان كردستان به تحصیل در دوره‎های آموزش عالی دارند.
در پایان با استفاده از دو روش كتابخانه‎ای و میدانی و بهره‎ گرفتن از یافته‎ های حاصل از تجزیه و تحلیل رگرسیون و ماتریس همبستگی(رابطه هر یك از متغیرها)، با استفاده از روش تحلیل مسیر نتیجه مطالعه به ‎‎صورت یك مدل تركیبی نظری – تجربی ارایه شده است.

كلید واژه: معلمان دوره ابتدایی، گرایش، تحصیلات دانشگاهی و پایگاه اجتماعی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل فایل word علل انگیزش معلمان دوره ابتدایی استان کردستان به تحصیل در آموزش عالی با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل فایل word علل انگیزش معلمان دوره ابتدایی استان کردستان به تحصیل در آموزش عالی دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل

ends