فایل word پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ ماشین ‌های تونل‌ بری با استفاده از شبکه عصبی

فایل word پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ ماشین ‌های تونل‌ بری با استفاده  از شبکه عصبی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ ماشین ‌های تونل‌ بری با استفاده از شبکه عصبی دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ ماشین ‌های تونل‌ بری با استفاده از شبکه عصبی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ ماشین ‌های تونل‌ بری با استفاده از شبکه عصبی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ ماشین ‌های تونل‌ بری با استفاده از شبکه عصبی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانشکده فني دانشگاه تهران

تعداد صفحات :9

در این مقاله ابتدا برخی از روش‌ های پیش‌بینی نرخ ‌نفوذ TBM مرور شده و سپس نرخ‌ نفوذ با منظور كردن پارامترهای نوع سنگ، درصد كوارتز، مقاومت فشاری تك‌ محوره، قطر دیسك، نیروی نفوذ هر دیسك و RQD با استفاده از شبكه عصبی پیش ‌بینی شده است. با حذف RQD و درصد كوارتز از پارامترهای ورودی، حساسیت شبكه نسبت به حذف این پارامترها مورد بررسی قرار گرفته است. مقایسه نتایج شبكه عصبی با مدل تجربی گراهام، توانایی شبكه عصبی در پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ و پیش ‌بینی نرخ نفوذ TBM تونل گاوشان با استفاده از شبكه عصبی و مدل گراهام بخش ‌های پایانی این تحقیق را تشكیل می ‌دهد.

كلید واژه: شبكه عصبی، نرخ نفوذ، ماشین‌ های تونل ‌بری (TBM)

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت فایل word پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ ماشین ‌های تونل‌ بری با استفاده از شبکه عصبی وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فایل word پیش ‌بینی نرخ ‌نفوذ ماشین ‌های تونل‌ بری با استفاده از شبکه عصبی

دانلود این فایل

ends