فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب

فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله علمي دانشگاه علوم پزشكي زنجان

تعداد صفحات :13

عامل رشد عصب NGF (Nerve Growth Factor) نقش اساسی در رشد، تکامل و حفظ حیات سلولهای عصبی بویژه نرونهای حسی (گیرنده درد) و نرونهای سمپاتیک در سیستم محیطی و نرونهای کولینرژیک در ناحیه فوربرین در سیستم مرکزی دارد. فعالیت بیولوژیکی NGF طی برهم کنش اختصاصی با نواحی خارج سلولی دو گروه از گیرنده های ویژه (NGFR) NGF آغاز می گردد. تولید گیرنده های رشد عصب در دژنراسیون های عصبی از قبیل آلزایمر، پارکینسون و اسکلروز افزایش می یابد و بخش خارج سلولی گیرنده های رشد عصب بصورت محلول (T-NGFR) در آمده و در مایعات بیولوژیک مانند ادرار انتشار می یابد که در مقایسه با افراد سالم مقدار قابل توجهی دارد، لذا سنجش T-NGFR مایعات بیولوژیک می تواند بعنوان شاخص در تعیین روند دژنراسیون عصبی بکار گرفته شود. در این بررسی شیوه جدیدی با ابداع فلوریمتری هموژن، مقادیر فوق العاده پایین را در ادرار (100 mg/ml) از T-NGFR با سهولت، سرعت و دقت زیادی اندازه گیری می نماید. NGF خالص شده از غدد تحت فکی موش با فلورسیین نشان دار گردیده سپس بر علیه NGF نشان شده خالص (F-NGF) یک آنتی بادی در خرگوش تهیه شده است که اصطلاحا آنتی فلورسیین نام دارد. به محض برهم کنش F-NGF با آنتی فلورسیین در سرم خرگوش فلورسانس F-NGF عمدتا فرونشانده می شود. اما چنانچه مقداری از نمونه ادرار بیمار در مخلوط مورد آزمایش افزوده شود، از خاموش شدن فلورسانس ممانعت بعمل می آورد. این پدیده اتصال F-NGF را با T-NGFR در ادرار بیمار اثبات می کند که آنتی فلورسیین قابلیت پیوند به این کمپلکس را ندارد بطوریکه با سنجش نتایج فلورسانس در مخلوط مورد آزمایش مقدار T-NGFR ادرار قابل محاسبه می باشد و برخلاف روش های متداول نیازی به جدا سازی وجود ندارد. در نتیجه با بکارگیری F-NGF و آنتی فلورسیین مقدار T-NGFR در ادرار بیماران بدست آمده و در مقایسه با نمونه ادرار فرد سالم روند دژنراسیون عصبی در مراحل اولیه بیماری بدست می آید. این روش به لحاظ کیفی و حساسیت نیز ارزیابی شده است.

كلید واژه: ایران، زنجان، دانشگاه علوم پزشكی، فاكتور رشد عصب، گیرنده های محلول، فلوریمتری

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word ابداع روش فلوریمتری برای گیرنده های فاکتور رشد عصب انسان جهت شناسایی بیماری های دژنراتیو مغز و اعصاب

دانلود این فایل

ends