فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی

فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات اقتصادي

تعداد صفحات :32

هدف اصلی از این مقاله برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارها در ایران است. به این منظور بعد از بررسی پایه های نظری و تجربی، با استفاده از روش داگوم به برآورد سطح سرمایه انسانی خانوارها در ایران پرداخته می شود. روش داگوم تلفیقی از سه روش گذشته نگر، آینده نگر و روش ذخیره آموزش می باشد. با توجه به این که شاخص سرمایه انسانی به عنوان یک متغیر کیفی مطرح است، بنابراین برای برآورد آن از روش مدل سازی متغیرهای پنهان استفاده شده است. نتایج حاکی از آن است که متوسط سرمایه انسانی برای خانوارهای ایرانی در نرخ تنزیل 13 درصد برابر 25.029 میلیون ریال و در نرخ تنزیل 15 درصد برابر 22.417 میلیون ریال برآورد شده است. همچنین از نظر رتبه بندی تاثیر متغیرهای توضیحی روی متغیر وابسته، بیشترین و کمترین تاثیر به ترتیب مربوط به درآمد خانوار با رقمی معادل 0.137 و متاهل بودن با رقمی معادل 0.004 است. نتایج مقاله همچنین نشان می دهد که بالاترین سطح سرمایه انسانی متعلق به افراد 37 تا 41 ساله است.
طبقه بندی J24 :JEL، J41

كلید واژه: سرمایه انسانی، متغیرهای پنهان، روش داگوم، خانوار، رشد اقتصادی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word برآورد سطح و توزیع سرمایه انسانی خانوارهای ایرانی

دانلود این فایل

ends