فایل word مقدمه ای بر جغرافیای سیاسی و اهمیت استراتژیک ایران

فایل word مقدمه ای بر جغرافیای سیاسی و اهمیت استراتژیک ایران

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word مقدمه ای بر جغرافیای سیاسی و اهمیت استراتژیک ایران دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word مقدمه ای بر جغرافیای سیاسی و اهمیت استراتژیک ایران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word مقدمه ای بر جغرافیای سیاسی و اهمیت استراتژیک ایران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word مقدمه ای بر جغرافیای سیاسی و اهمیت استراتژیک ایران :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : فصلنامه سياست- مجله دانشكده حقوق و علوم سياسي

تعداد صفحات :25

سرزمین ایران از یک سو یک تکه حساس جغرافیایی بر روی نقشه جهان و از دیگر سو دارای ویژگی های خاص جغرافیایی و طبیعی و برخوردار از منابع غنی انرژی مانند نفت و گاز است. این عوامل آشکارا تاکنون بازتاب خود را در مسائل سیاسی داخلی و روابط خارجی کشور و استراتژی های قدرت های بزرگ بر جای نهاده است. این پژوهش در پی آن بوده است که به طور خلاصه به معرفی این واقعیات جغرافیایی و بازتاب سیاسی آنها بپردازد.

كلید واژه: جغرافیای سیاسی، علت وجودی، موقعیت استراتژیك

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل فایل word مقدمه ای بر جغرافیای سیاسی و اهمیت استراتژیک ایران روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

فایل word مقدمه ای بر جغرافیای سیاسی و اهمیت استراتژیک ایران

دانلود این فایل

ends