فایل word دیدگاه نوین مدیریت علف های هرز در زراعت چغندرقند تراریخته

فایل word دیدگاه نوین مدیریت علف های هرز در زراعت چغندرقند تراریخته

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word دیدگاه نوین مدیریت علف های هرز در زراعت چغندرقند تراریخته دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word دیدگاه نوین مدیریت علف های هرز در زراعت چغندرقند تراریخته کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word دیدگاه نوین مدیریت علف های هرز در زراعت چغندرقند تراریخته،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word دیدگاه نوین مدیریت علف های هرز در زراعت چغندرقند تراریخته :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله چغندرقند

تعداد صفحات :4

زارعت و تولید گیاهان تراریخته از سال 1375 در دنیا شروع شده و با رشد حدود 10 درصد در سال به سرعت در حال توسعه است. در سال 1381 حدود 60 میلیون هکتار از اراضی زراعی در 16 کشور جهان به کشت گیاهان تراریخته شامل ذرت ، سویا، پنبه و کلزا اختصاص یافت. از کل سطح کشت تراریخته در دنیا 66 درصد آن در کشور آمریکا است و در بین نه کشور در حال توسعه، آرژانتین 80 درصد سطح کشت گیاهان تراریخته را به خود اختصاص داده است. ضمنا 99 درصد گیاهان تراریخته موجود، ارقام مقاوم به علف کش یا مقاوم به حشرات می باشند. در حالی که تولید محصولات زراعی تراریخته در دنیا در حال افزایش می باشد در برخی کشورها از جمله انگلستان مخالفت هایی در بین مجامع علمی و افکار عمومی با زراعت و تولید گیاهان تراریخته وجود دارد. ولی محققین و کارشناسان کشاورزی در حال بررسی و مطالعه جنبه های مختلف احتمال بروز خطرات ناشی از تولید گیاهان تراریخته هستند. به طوری که در سال 1379 در انگلستان در سطح 15 مزرعه تحقیقاتی در خصوص چغندرقند تراریخته مقاوم به علف کش عمومی گلیفوسیت (رانداپ) بررسی های زراعی- اکولوژیکی انجام شد.

كلید واژه:

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل فایل word دیدگاه نوین مدیریت علف های هرز در زراعت چغندرقند تراریخته روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

فایل word دیدگاه نوین مدیریت علف های هرز در زراعت چغندرقند تراریخته

دانلود این فایل

ends