فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی

فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله پزشکي هسته اي ايران

تعداد صفحات :12

سیستم لنفاوی یکی از مسیرهای اصلی پخش سرطان (متاستاز) از یک قسمت بدن به سایر نقاط است. بیماری هوجکین، لوسمی لنفوسیتی، بیماریهای مختلف متاستازی و اکثر اختلالات گره های لنفی میتوانند بوسیله لنفوسینتی گرافی تشخیص داده شوند.از مهمترین رادیوداروهایی که برای لنفوسینتی گرافی بکار می روند عبارتند از تکنسیوم 99m- سولفوکلویید، تکنسیوم 99m- نانوکلویید HSA- و تکنسیوم 99m- آنتی موان سولفوکلویید. بخش رادیوایزوتوپ پس از بررسی و مطالعه، اقدام به تهیه تکنسیوم99m- آنتی موان سولفوکلویید نمود.تهیه تکنسیوم 99m- آنتی موان سولفوکلویید شامل عبور هیدروژن سولفید از آب مقطر، افزایش آنتی موان پتاسیم تارترات به آن و سپس اضافه نمودن P.V.P به منظور پایداری کلویید می باشد. در فرمولاسیون رادیوداروی فوق ترتیبی اتخاذ شده است که هر 0.2 میلی لیتر تزریق به مریض حاوی 0.0486 میلی گرم آنتی موان (Sb) می باشد.

كلید واژه: لنفوسینتی گرافی، تكنسیوم 99m- آنتی موان سولفوكلویید

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word تهیه و تولید کیت رادیوداروی تکنسیوم -99m آنتی موان سولفوکلویید به منظور لنفوسینتی گرافی

دانلود این فایل

ends