فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز

فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز :

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي شيراز – Journal Of Dentistry

تعداد صفحات :20

در بسیاری از ناهنجاری های اسکلتی دندانی علاوه بر اختلالات قدامی خلفی اغلب عدم تناسب در ابعاد عمودی نیز مشاهده می گردد. این اختلالات از اوربایت زیاد تا اوپن بایت متغیر می باشد. با توجه به اینکه درمان و نگهداری نتایج حاصله درمان اکلوژن های عمودی بسیار مشکل تر از مال اکلوژن های سایر ابعاد می باشد. لذا اطلاع کافی از بالانس عمودی استخوانهای سر و صورت در تشخیص و طرح درمان این گونه ناهنجاری ها بسیار مفید و موثر خواهد بود. در این بررسی که بر روی یک گروه 2365 نفری از دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستانهای مختلف سطح شهر شیراز انجام پذیرفته شیوع اوپن بایت قدامی 3.08 درصد و میزان این شیوع در سن 9 سالگی نسبت به سنین 10 و 11 سالگی افزایش نشان می دهد. همچنین بیشترین میزان اوپن بایت همراه با مال اکلوژن کلاس II مشاهده گردید.

كلید واژه:

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word بررسی شیوع اوپن بایت قدامی و تغییرات اسکلتی دندانی در دانش آموزان 9 تا 11 ساله دبستان های شیراز

دانلود این فایل

ends